We create style

Sorry, this entry is only available in Polish and Swedish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Nasza firma powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku hotelarskiego, gastronomicznego i biznesowego w zakresie wyposażenia wnętrz.

Bazując na wcześniejszych doświadczeniach, stworzyliśmy szeroką ofertę mebli, pozwalającą zaspokoić potrzeby różnego rodzaju odbiorców – od małych obiektów gastronomicznych po największe projekty hotelowe.

Specjalizacja, z której jesteśmy szczególnie dumni, to realizowanie zamówień dla bardzo wymagającego rynku skandynawskiego.

Współpracujemy z wiodącymi producentami mebli w Polsce oraz z szeregiem mniejszych, ale interesujących pod względem cenowym i projektowym firm, co pozwala nam na przygotowywanie ofert atrakcyjnych cenowo oraz wyjątkowych pod względem jakości i designu.

Realizujemy zarówno zlecenia na bazie standardowych projektów producentów, jak i projekty wykonane zgodnie z wymogami naszych klientów.

Oferujemy:

  • rozbudowany asortyment produktów i ich wykończeń
  • elastyczne oferty dla szerokiego kręgu odbiorców
  • profesjonalizm i terminowość

Zapraszamy do współpracy